СПЕЦТРАНСЕКСПЕРТ

Про компанію СпецТрансЕксперт

Компанія СпецТрансЕксперт пропонує послуги перевезення вантажів усіма видами транспорту, в тому числі залізничним, по Україні, Європі, країнам СНД. Прямі договори з провідними компаніями Євразійського континенту дозволяють працювати з усіма залізницями, без переплат включаючи європейські, і використовувати автомобільний парк у разі автомобільного перевезення без прив’язки до реєстрації рухомого складу.

Штат співробітників професіоналів і налагоджений до автоматизму процес логістичних робіт – це запорука своєчасної та якісної доставки вантажу за участю компанії СпецТрансЕксперт.

Наші переваги:

Вартість. У компанії СпецТрансЕксперт ціна формується від обсягу вантажу, його особливостей і особливостей перевезення, тож ми завжди готові до конструктивного діалогу на взаємовигідній основі.

Швидкість. Робочий процес повністю налагоджений, всі наші співробітники мають багаторічний досвід роботи в сфері логістики, тому ви завжди можете отримати консультацію в найкоротші терміни по всіх робочих процесах.

Супровід. У разі необхідності, компанія СпецТрансЕксперт може надавати послуги зі складування, митно-брокерського супроводу і ведення документообігу ЗЕД.

Партнери
Переваги
Досвід на ринку перевезень більше 10 років
Оптимізація тарифної політики для клієнта
Розробка ефективних логістичних моделей
Працюємо з перевезеннями будь-якої складності
Зв'язатися з нами

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!