Складування, митно-брокерські послуги

Практичний досвід фахівців компанії СпецТрансЕксперт і ефективний підхід до роботи, дозволяє нам успішно розвивати кілька основних напрямків діяльності, таких як МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ, ЕКСПЕДИЦІЙНО-ТРАНСПОРТНІ І СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ. Ми можемо запропонувати зацікавленим клієнтам не тільки повний спектр логістичних послуг, а й цікаві рішення, здатні задовольнити Ваші запити.

Наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань, пов’язаними з митним законодавством, а саме:
• Допомога при підготовці контрактів і товаросупровідних документів
• Митне оформлення вантажів в різних режимах (імпорт, експорт, тимчасове ввезення та вивезення)
• Акредитацію в митниці
• Оформлення листів погоджень (відкріплення в іншу митницю)
• Отримання всіх необхідних дозвільних документів державних органів (сертифікація, екологія, санітарно-гігієнічні висновки)
• Визначення кодів товарів з отриманням висновків в Центральній митній лабораторії, попередніх висновків в Київській регіональній митниці

Значний досвід роботи в логістичній галузі показав, що тільки надання комплексних послуг, що включають не тільки рішення митних і експедиційних завдань, а й можливість оренди складів в Києві і області, дозволяють максимально ефективно організовувати і направляти вантажний потік, тим самим, спрощуючи ланцюжок “продавець- покупець”. А це прямо позначається на тимчасовій і на економічній ефективності вантажообігу.

Крім того, наші склади, а також склади наших партнерів в Києві і області мають дуже вигідне географічне положення, що значно прискорює вантажообіг, і позитивним чином впливає на ефективність витрачання фінансових коштів. А досвідчений персонал, дозволяє нам не тільки надавати складські послуги на найвищому рівні, а й обробляти будь-які вантажі.

Зв'язатися з нами

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!